O nas

BOSTAR Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży przemysłowej, posiadającą swoje odziały w Ustce i Łebie. Jesteśmy aktywni na rynku już od ponad 12 lat, a dzięki nabytemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom zapewniamy obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Firma koncentruje swoją aktywność rynkową na trzech głównych obszarach. Najważniejszym z nich jest sprzedaż detalicznych produktów węglowych. Ponadto zajmujemy się także skupem surowców wtórnych oraz usługami stoczniowymi. Naszym najnowszym produktem jest VOLCANO® - marka produktów węglowych klasy premium. 

O firmie

Sklep cieplododomu.pl® oraz marka VOLCANO® jest własnością firmy BOSTAR Sp. z o.o., która jest firmą działającą w branży przemysłowej na rynku krajowym. Jej głównym sektorem jest sprzedaż najwyższej jakości produktów węglowych.

Misja i wizja

Misją firmy jest zostać jedną z najbardziej docenionych i konkurencyjnych firm dostarczających energię Klientom w postaci detalicznych produktów węglowych o najwyższej jakości. Rosnące wymagania Klientów oraz intensywny rozwój rynku zaowocowały stworzenie marki VOLCANO®. Wizją firmy jest umocnienie pozycji wiodącego producenta zapakowanych produktów węglowych w sprzedaży detalicznej. Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć najlepszy ekogroszek i orzech na rynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj cechy i ceny produktów

tel: + 48 506 254 045