Jakość

Produkty VOLCANO® to elita paliw węglowych. EKOGROSZEK oraz ORZECH to towar klasy premium. Spełniają one wyśrubowane normy związane ze stawianymi przez nas warunkami jakości.

Sprawdź dekalog jakości VOLCANO®:

Idealny stopień granulacji

efekt wielokrotnej obróbki mechanicznej, na którą składają się między innymi przesiewanie i sortowanie przez specjalistyczne maszyny.

Wyłącznie czysty węgiel najwyżej jakości

nie stosujemy domieszek tanich węgli importowanych czy zawartości półproduktów. Produkty VOLCANO® produkowane są w 100 % z wyselekcjonowanego najwyższej jakości węgla – bez zanieczyszczeń.


Właściwe warunki składowania

węgiel przed zapakowaniem znajduje się w halach pod przykryciem, dzięki czemu pakowany węgiel jest suchy, nie mają na niego wpływu warunki atmosferyczne.

Brak miału

każdy asortyment przed wysłaniem do klienta, jak i przez zapakowaniem, jest oczyszczany z miału.


Nowoczesne opakowanie

artykuły VOLCANO® pakowane są w nowoczesne worki foliowe

Przyjazny piecu i środowisku

wybieramy węgle nie koksujące, nie smołujące, pozbawione zanieczyszczeń oraz najbardziej przyjazne środowisku.


Certyfikaty i atesty

bieżąca kontrola i certyfikowanie to dowód spełniania kryteriów jakości.

Satysfakcja klienta to podstawa

na każdym etapie działań jako najważniejszy cel stawiamy sobie zadowolenie klienta z produktu. Nasz sklep internetowy oraz składy opału, a także infrastruktura produkcyjna i logistyczna, charakteryzuje się wysokim poziomem obsługi klienta.


Doświadczenie i profesjonalizm

to nasza domena – posiadamy wieloletnie doświadczenie rynkowe i know how w zakresie produkcji. Profesjonalna obsługę oraz doradztwo przy wyborze to u nas standard.

Najbardziej optymalne paliwa węglowe

VOLCANO® to połączenie sprawdzonych wysokoenergetycznych paliw węglowych charakteryzujących się wysoką wartością opałową, niską spiekalnością, niewielką zawartością popiołu i siarki.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj cechy i ceny produktów

 

tel: + 48 506 254 045