Produkty VOLCANO to elita paliw węglowych. EKOGROSZEK, MIAŁ oraz ORZECH to towar klasy premium.

Spełniają one wyśrubowane normy związane ze stawianymi przez nas warunkami jakości.

 

Sprawdź dekalog jakości VOLCANO:

  1. Idealny stopień granulacji – efekt wielokrotnej obróbki mechanicznej, na którą składają się między innymi przesiewanie i sortowanie przez specjalistyczne maszyny.
  2. Wyłącznie czysty węgiel najwyżej jakości – nie stosujemy domieszek tanich węgli importowanych czy zawartości półproduktów. Artykuły VOLCANO produkowane są w 100 % z wyselekcjonowanego najwyższej jakości węgla – bez zanieczyszczeń.
  3. Właściwe warunki składowania – węgiel przed zapakowaniem znajduje się w halach pod przykryciem, dzięki czemu pakowany węgiel jest suchy, nie mają na niego wpływu warunki atmosferyczne.
  4. Brak miału – każdy asortyment przed wysłaniem do klienta, jak i przez zapakowaniem, jest oczyszczany z miału.
  5. Nowoczesne opakowanie – artykuły VOLCANO pakowane są w nowoczesne worki foliowe
  6. Przyjazny piecu i środowisku – wybieramy węgle nie koksujące, nie smołujące, pozbawione zanieczyszczeń oraz najbardziej przyjazne środowisku.
  7. Certyfikaty i atesty – bieżąca kontrola i certyfikowanie to dowód spełniania kryteriów jakości.
  8. Satysfakcja klienta to podstawa – na każdym etapie działań jako najważniejszy cel stawiamy sobie zadowolenie klienta z produktu. Nasz sklep internetowy oraz składy opału, a także infrastruktura produkcyjna i logistyczna, charakteryzuje się wysokim poziomem obsługi klienta.
  9. Doświadczenie i profesjonalizm – to nasza domena – posiadamy wieloletnie doświadczenie rynkowe i know how w zakresie produkcji. Profesjonalna obsługę oraz doradztwo przy wyborze to u nas standard.
  10. Najbardziej optymalne paliwa węglowe – VOLCANO to połączenie sprawdzonych wysokoenergetycznych paliw węglowych charakteryzujących się wysoką wartością opałową, niską spiekalnością, niewielką zawartością popiołu i siarki.