side-area-logo

Firma

BOSTAR Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży przemysłowej, posiadającą swoje odziały w Ustce i Łebie. Jesteśmy aktywni na rynku już od ponad 10 lat, a dzięki nabytemu doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościom zapewniamy obsługę klientów na najwyższym poziomie. Firma koncentruje swoją aktywność rynkową na trzech głównych obszarach. Najważniejszym z nich jest sprzedaż detalicznych produktów węglowych. Ponadto zajmujemy się także skupem surowców wtórnych oraz usługami stoczniowymi. Naszym najnowszym produktem jest Volcano – najlepszy ekogroszek na rynku.

O FIRMIE

Sklep cieplododomu.pl oraz marka VOLCANO jest własnością firmy BOSTAR Sp. z o.o., która jest firmą działającą w branży przemysłowej na rynku krajowym. Jej głównym sektorem jest sprzedaż najwyższej jakości produktów węglowych.

 

O SKLEPIE

Priorytetem naszym jest dostarczanie na Polski rynek wyrobów węglowych o najlepszej jakości i zarazem atrakcyjnej cenie. Wychodząc na przeciw naszym Klientom oraz dużym zainteresowaniem produktów otworzyliśmy sklep internetowy cieplododomu.pl

 

MISJA

Misją firmy jest zostać jedną z najbardziej docenionych i konkurencyjnych firm dostarczających energię Klientom w postaci detalicznych produktów węglowych o najwyższej jakości.

WIZJA

Rosnące wymagania Klientów oraz intensywny rozwój rynku zaowocowały stworzenie marki VOLANO. Wizją firmy jest umocnienie pozycji wiodącego producenta zapakowanych produktów węglowych w sprzedaży detalicznej. Dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć najlepszy ekogroszek na rynku.

 

INFRASTRUKTURA

Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Ustce i Łebie, wyposażone w profesjonalne linie produkcyjne do pakowania węgla. Produkty pakowane oraz przechowywane są halach w celu utrzymania ich odpowiednich wartości energetycznych.

 

KADRA

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta. Dlatego też zatrudniamy najlepszą, wyspecjalizowaną kadrę pracowników, których kompetencje pozwalają na właściwe wykonywanie powierzonych im obowiązków.

W OFERCIE PRODUKTY TAKIE JAK:
ORZECH VOLCANO

ORZECH VOLCANO

wartość opałowa > 28MJ
granulacja 50 -100 mm

KOSTKA VOLCANO

KOSTKA VOLCANO

wartość opałowa > 28 MJ
granulacja 100 - 200 mm

KOKS VOLCANO

KOKS VOLCANO

wartość opałowa < 29 MJ granulacja 25 - 50 mm

MIAL VOLCANO

MIAL VOLCANO

wartość opałowa > 26 MJ
granulacja 25 mm

EKOGROSZEK VOLCANO

EKOGROSZEK VOLCANO

wartość opałowa > 26 MJ
granulacja 5 - 25 mm

ORZECH II VOLCANO

ORZECH II VOLCANO

wartość opałowa > 28 MJ
granulacja 25 - 55 mm

NASZE MARKI
ROZWIJAJ BIZNES RAZEM Z NAMI

Priorytetem biznesowym naszej firmy jest to, aby marka VOLCANO stała się symbolem jakości i rzetelności, a nasi Klienci i Partnerzy usatysfakcjonowani. W związku z tym każdy nasz produkt jest profesjonalnie opisany a jego zdjęcia oddają w 100 % jego wygląd.

Jesteśmy stale zainteresowani nawiązaniem współpracy z przedsiębiorcami zainteresowanymi dystrybucją produktów VOLCANO.

Podmioty zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem: bok@cieplododomu.pl lub pod telefonicznie: +48 506 254 045

Wszystkie produkty VOLCANO dostępne zarówno w oddziałach w Ustce i Łebie jak i na terenie całej polski w naszym sklepie internetowym: www.cieplododomu.pl
Zapraszamy do kontaktu